Płyta P5 Unilin niezapalna to niezastąpiona przedścianka ogniowa, która stanowi solidną barierę ochronną dla Twojego otoczenia.

Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom niepalnym, minimalnemu rozszerzaniu i pęcznieniu nawet w wilgotnych warunkach, oraz europejskiej klasyfikacji B-s2, d0, P5 Unilin gwarantuje skuteczną ochronę przed rozprzestrzenianiem się ognia.

To nie tylko płyta, to pewność, że Twoja przestrzeń jest bezpieczna, niezależnie od warunków. P5 Unilin - zawsze gotowa na pierwszą linię obrony przed zagrożeniem ogniowym.

Klasa reakcji na ogień: Bs-2,d0

🔥🛡️ P5 Unilin - Bezpieczeństwo, Gdziekolwiek Budujesz Przyszłość! 🏢🏥🏢

 

Odkryj potęgę bezpieczeństwa na swoich inwestycjach dzięki płycie P5 Unilin! To nie tylko przedścianka ogniowa, to tarcza ochronna dla Twoich marzeń biznesowych:

 

Solidna Ochrona: P5 Unilin to gwarantowany spokój dla Twojego biznesu. Niezależnie od rozmiaru inwestycji, płytą P5 Unilin zabezpieczysz swoje mienie przed zagrożeniem ogniowym.

Bezpieczeństwo: W biznesie bezpieczeństwo to priorytet. P5 Unilin nie tylko chroni przed ogniem, ale także utrzymuje nienaruszoną integralność ścian, dbając o bezpieczeństwo znajdujących się wśród nich  osób.

Profesjonalna Ochrona firm: Biura, hale produkcyjne to serce działalności biznesowej. Płyta P5 Unilin niezapalna to gwarancja, że Twoja firma będzie bezpieczna, nawet w najbardziej wymagających warunkach.

 

P5 Unilin - niech bezpieczeństwo stanie się fundamentem Twoich inwestycji! Wybierz płytę, która zawsze stanie na wysokości zadania, niezależnie od tego, gdzie budujesz przyszłość swojego biznesu. 🌐🔥🏢

Dostępność, logistyka, atesty

Dostawa 48 godzin

Zasięg cała Polska

Sprzedaż na sztuki

 

Dostępne formaty:   

12 x 2800 x 1196 mm pk

18 x 2400 x 1200 mm p + w / 2 str.

22 x 2400 x 600 mm p +w / 4 str.

P5 Unilin to płyta ognioodporna oparta na żywicach MUF, idealnie sprawdzająca się w konstrukcjach przeznaczonych do użytku w wilgotnych pomieszczeniach. Charakteryzuje się jedynie minimalnym rozszerzaniem i pęcznieniem pod wpływem wysokiej wilgotności względnej.

Płyta P5 Unilin posiada wyjątkowe właściwości ognioodporne (klasyfikacja europejska B-s2, d0). W przypadku pożaru płomienie zanikają samoistnie, a po usunięciu źródła ciepła płyta nie utrzymuje żaru. Dodatkowo, płyty P5 Unilin utrzymują swoją wytrzymałość mechaniczną przez długi czas w sytuacjach związanych z pożarem.

 

Aktualnie jest to jedyna dostępna na rynku polskim płyta konstrukcyjna, charakteryzująca się trudnopalnością już na etapie produkcji (w masie).

 

Niezapalne

 

klasa reakcji na ogień

B,s-2,d0

 

 

 

 

KOLORYT

Kiedrzyńska 9 Czestochowa

pn-pt 8:00-16:00

sob-nie telefonicznie

KONTAKT

info@koloryt.biz

+48 34 343 00 43

+48 784 761 880

 

INFOLINIA

7 dni / tydzień

8.00-20.00

+48 784 761 880

Czekamy na Twoją wiadomość

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z np. wysłaniem formularza przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Koloryt, mieszcząca się w Częstochowie (42-202) przy ul. Kiedrzyńskiej 9 

Sponsor klubu żużlowego, jak również Indywidualnego Mistrza Europy