Dostawa 48 godzin

Zasięg cała Polska

Sprzedaż na sztuki

 

Szeroka gama grubości:

16, 18 mm

12, 22 mm (na zamówienie, palety)

 

Dostępne formy:   

3050 x 1250 mm

 

Antivlam (P2 Unilin) to płyta z wiórów drzewnych, trójwarstwowo uformowana żywicami syntetycznymi. Spełnia normę E1 w produkcji formaldehydu.

Jej klasa B-s1, d0 w reakcji na ogień oznacza, że jest niezapalna, niedymiąca i niekapiąca. Dodatkowo, ma niski stopień zapalności, a jej powierzchnia jest gładka i jednorodna.

Antivlam doskonale łączy się z wszelkiego rodzaju pokryciami wierzchnimi. Jest również idealna podczas cięcia, szlifowania i wiercenia.

W dziedzinie budownictwa obiektów użyteczności publicznej materiały muszą spełniać rygorystyczne normy bezpieczeństwa, zwłaszcza jeśli chodzi o reakcję na ogień.

Europejska norma PN-EN 13501-1:2008 precyzyjnie określa wymagania dotyczące stopnia palności, przypisując materiałom klasy od A do F. Te normy są kluczowe w przypadku obiektów takich jak kina, szpitale, hotele czy centra handlowe.

Pokrycia ścian, podłóg i sufitów muszą cechować się wysoką odpornością na ogień.

Ognioodporne płyty, idealne do produkcji mebli, ścian działowych i drzwi przeciwpożarowych, znakomicie sprawdzają się jako estetyczna obudowa szachtów instalacyjnych w budynkach wielorodzinnych.

Płyta Antivlam to wyjątkowy materiał, który skutecznie hamuje rozprzestrzenianie się ognia. Jej zastosowanie jest nieocenione w budownictwie, zwłaszcza w miejscach, gdzie bezpieczeństwo jest priorytetem. Antivlam to nie tylko ochrona przed pożarem, ale także estetyczne rozwiązanie do wykończenia wnętrz. 

Niezapalne

 

klasa reakcji na ogień

B,s-2,d0

 

 

 

 

KOLORYT

Kiedrzyńska 9 Czestochowa

pn-pt 8:00-16:00

sob-nie telefonicznie

KONTAKT

info@koloryt.biz

+48 34 343 00 43

+48 784 761 880

 

INFOLINIA

7 dni / tydzień

8.00-20.00

+48 784 761 880

Czekamy na Twoją wiadomość

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z np. wysłaniem formularza przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Koloryt, mieszcząca się w Częstochowie (42-202) przy ul. Kiedrzyńskiej 9 

Sponsor klubu żużlowego, jak również Indywidualnego Mistrza Europy