Dostawa 48 godzin

Zasięg cała Polska

Sprzedaż na sztuki

 

Szeroka gama grubości:

8, 10, 12, 16, 18, 20, 22 mm

 

Dostępne formaty:   

3350 x 1250 mm

 

Płyta Cetris jako produkt niepalny oraz wilgocioodporny ma szerokie zastosowanie w budownictwie, przy wznoszeniu nowych budynków, jak również renowacji czy przebudowie już istniejących.

Dzięki swoim wysokim parametrom doskonale sprawdza się przy budowie przegród ognioodpornych, jako poszycie ścian, sufitów czy dachów. Może być stosowana wewnątrz, jak i na zewnętrz budynków. Doskonale sprawdza się jako poszycie elewacji wentylowanej  czy jako element skrajny w szalunkach traconych.

 

PŁYTA CETRIS: ZASTOSOWANIE

Podłogi

Szybko i tanio bez konieczności używania procesów mokrych. Do użytku natychmiastowego. W kombinacji z materiałami termoizolacyjnymi daje możliwość uzyskania powłoki wysoce akustycznej lub ogniochronnej. Możliwość stosowania w wersji jedno lub dwu warstwowej.

Elewacje wentylowane

Osłony balkonowe

Możliwość stosownia bez względu na porę roku, szybki montaż bez konieczności długogodzinnego przygotowywania elementów na budowie.

 

Ściany

Stosowane jako element konstrukcyjny, doskonale sprawdza się w pomieszczeniach narażonych na wilgoć jak łazienki, pralnie itp. jak również na zewnątrz budynków.

Możliwość wykończenia płytkami, panelami ściennymi itp.

Niepalne

 

najwyższy stopień ognioodporności

A2,S-1,D0

ekologiczne

 

Płyta cetris cementowo-drzazgowa to ekologiczny i przyjazny dla środowiska naturalnego produkt. Nie zawierający niebezpiecznych substancji takich jak azbest czy formaldehyd, odporny na benzynę i oleje.

 

 

odporne na czynniki atmosferyczne

 

Płyty Cetris doskonale sprawdzają się w warunkach wilgotnych, są również odporne na mróz

Nieszkodliwe dla zdrowia, odporne na grzyby

owady i pleśń

 

Tagi: płyty cetris, płyta cetris cena, allegro, cetris basic, płyta betonowa, płyta elewacyjna, cementowo drzazgowa, płyty elewacyjne, płyta cementowo wiórowa,

Rodzaje: basic, profil, plus, fasada, podłoga,

Informacje: zastosowanie, waga, wymiary, ciężar, montaż, opinie, atest, gdzie kupić, cena, cennik,

Dostępność: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz, Wrocław, Hranice, Rzeszów, Kraków, Strzelce Opolskie, Bielsko, Polska

Grubości: 8 mm, 10 mm, 12 mm, 16 mm, 18 mm, 20 mm, 22 mm

KOLORYT

Kiedrzyńska 9 Czestochowa

pn-pt 8:00-16:00

sob-nie telefonicznie

KONTAKT

info@koloryt.biz

+48 34 343 00 43

+48 784 761 880

 

INFOLINIA

7 dni / tydzień

8.00-20.00

+48 784 761 880

Czekamy na Twoją wiadomość

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z np. wysłaniem formularza przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Koloryt, mieszcząca się w Częstochowie (42-202) przy ul. Kiedrzyńskiej 9 

Sponsor klubu żużlowego, jak również Indywidualnego Mistrza Europy