Dostawa 48 godzin

Zasięg cała Polska

Sprzedaż na sztuki

 

Klasa palności:

A2,s-1,d0

 

Dostępne grubości:

Informacja w cenniku

 

Dostępne formaty:   

informacja w cenniku

Z uwagi na zaostrzające się stale przepisy dotyczące ochrony przeciwpożarowej przygotowaliśmy dla Państwa kompleksową ofertę dotyczącą płyt ogniochronnych oraz chemii budowlanej.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę płyt  stosowanych w Polsce od materiałów konstrukcyjnych po płyty wykończeniowe.

Towar w 90% stale utrzymujemy na stanach magazynowych, tak więc realizacja zamówień odbywa się w możliwie najkrótszym czasie. 

Czas realizacji w wielu przypadkach wynosi jedynie 48 godzin.

 

>>> Zapytaj o szczególy <<<

 

Promaxon Typ A

Krzemianowo-wapniowe płyty ogniochronne, niepalne, bezazbestowe, o szerokim zastosowaniu w budownictwie lądowym. W obróbce porównywalne do drewna. Produkcja zgodna z ISO 9002/EN 29002; ISO 14001.

Do zabezpieczania stropów drewnianych, wykonywania ścian ogniowych oraz sufitów podwieszanych.

PROMATECT®-H

Silikatowo-cementowe płyty ogniochronne, niepalne, bezazbestowe, o szerokim zastosowaniu w budownictwie lądowym. Niewrażliwe na wilgoć, w obróbce porównywalne do drewna. Produkcja zgodna z ISO 9002/EN 29002; ISO 14001.

Do zabezpieczania konstrukcji stalowych, elementów żelbetowych i stropów drewnianych. Jest elementem składowym systemu Promaduct® 500.

PROMATECT®-L500

Silikatowo-cementowe płyty ogniochronne, niepalne, bezazbestowe, o szerokim zastosowaniu w budownictwie lądowym. Niewrażliwe na wilgoć, w obróbce porówny

Do wykonywania przewodów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz oddymiających systemem Promaduct® 500 oraz Promaduct® E600S. Służy także do wykonywania ścian ogniochronnych oraz ogniochronnych kanałów kablowych.

PROMATECT®-L

Silikatowo-cementowe płyty ogniochronne, niepalne, bezazbestowe, o szerokim zastosowaniu w budownictwie lądowym. Niewrażliwe na wilgoć, w obróbce porównywalne do drewna. Produkcja zgodna z ISO 9002/EN 29002; ISO 14001.

 

Do zabezpieczania konstrukcji stalowych.

PROMATECT®-XS

Powlekane niepalnymi matami z włókien szklanych gipsowe płyty ogniochronne o szerokim zastosowaniu w budownictwie lądowym. Niewrażliwe na wilgoć (przepuszczalność pary wodnej µ=10). W obróbce porównywalne do płyt g-k.

 

Do wykonywania okładzin konstrukcji stalowych.

KOLORYT

Kiedrzyńska 9 Czestochowa

pn-pt 8:00-16:00

sob-nie telefonicznie

KONTAKT

info@koloryt.biz

+48 34 343 00 43

+48 784 761 880

 

INFOLINIA

7 dni / tydzień

8.00-20.00

+48 784 761 880

Czekamy na Twoją wiadomość

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z np. wysłaniem formularza przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Koloryt, mieszcząca się w Częstochowie (42-202) przy ul. Kiedrzyńskiej 9 

Sponsor klubu żużlowego, jak również Indywidualnego Mistrza Europy