Finfloor

Idealne panele podłogowe to nie tylko funkcjonalne i trwałe, ale również piękne i stylowe. FINfloor, marka hiszpańskiej firmy Finsa, łączy w sobie te wszystkie cechy. Dzięki unikalnym dekorom i innowacyjnym rozwiązaniom, panele FINfloor zmieniają nasze wnętrza na lepsze.

Nie musimy już rezygnować z pięknego wyglądu dla trwałości i odporności, ani odwrotnie. FINfloor oferuje nam niebanalne wzornictwo, które wkomponuje się w stylistykę naszych pomieszczeń, a jednocześnie gwarantuje wysoką jakość i trwałość, potwierdzoną 20-letnią gwarancją w użytkowaniu domowym i 10-letnią w użytkowaniu publicznym.

FINfloor to marka, która dba o nasze potrzeby i pozwala nam cieszyć się pięknymi i funkcjonalnymi podłogami, bez żadnych kompromisów. Hiszpańska jakość i styl w każdym calu naszego mieszkania.

Dostawa płyt na terenie całej Polski. Nawet w 48 godzin

FINfloor

Panele B,fl1

FINfloor - B.fl1 panele niezapalne

Panele podłogowe Finfloor to nie tylko modny dodatek do wnętrz, ale także niezawodne i praktyczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo. Te niezapalne panele są idealne do hoteli, biur, sklepów i galerii handlowych, gdzie często jest duży ruch i potrzebne są trwałe i odporne na uszkodzenia powierzchnie.

Panele Finfloor są wyjątkowo odporne na ścieranie, dzięki czemu zachowają swój piękny wygląd przez długi czas, nawet w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach. Dzięki temu będą doskonałą inwestycją dla każdego, kto chce mieć pewność, że jego podłoga pozostanie w doskonałym stanie przez wiele lat.

Wybierając panele Finfloor, możesz mieć pewność, że dokonujesz dobrego wyboru. Te wyjątkowe panele łączą w sobie trwałość, wygodę i estetykę, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla każdej powierzchni. Nie tylko zapewnią Ci trwałą i piękną podłogę, ale także zapewnią bezpieczeństwo i wygodę dla wszystkich, którzy korzystają z tej przestrzeni. Wybierz Finfloor i ciesz się niezawodnymi panelami podłogowymi przez wiele lat!

 

Zapraszamy do kontaktu.

 

 

Grubość 8 / 10 mm

Klasa ścieralności

AC 5 / AC 6

KOLORYT

Kiedrzyńska 9 Czestochowa

pn-pt 8:00-16:00

sob-nie telefonicznie

KONTAKT

info@koloryt.biz

+48 34 343 00 43

+48 784 761 880

 

INFOLINIA

7 dni / tydzień

8.00-20.00

+48 784 761 880

Czekamy na Twoją wiadomość

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z np. wysłaniem formularza przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Koloryt, mieszcząca się w Częstochowie (42-202) przy ul. Kiedrzyńskiej 9 

Sponsor klubu żużlowego, jak również Indywidualnego Mistrza Europy